,

رفع اختلال افسردگی و اضطراب توسط دستگاه rTMS تحریک مغناطیستی مغز


رفع اختلال افسردگی و اضطراب توسط دستگاه rTMS تحریک مغناطیستی مغز

رضایتمندی مراجعه کننده گرامی در کلینیک تخصصی مغز و اعصاب تهران به منظور درمان و رفع اختلال افسردگی و اضطراب، نوشخار فکری، بی انگیزکی و دلهره توسط دستگاه RTMS (تحریک مغناطیستی مغز) بعد از گذراندن جلسات درمانی، به جای استفاده از دارو این روش را انتخاب نموده و از نتیجه آن راضی می باشند.

برای تاثیر بهینه این دستگاه، پزشک مغز و اعصاب بر اساس تشخیص خود پروتکل و برنامه لازم را به تکنسین اعلام می نماید تا بیمار بر اساس این از این دستگاه بهره مند گردد.
مشاهده ویدیو رضایتمندی مراجعه کننده گرامی به منظور درمان و رفع اختلال افسردگی و اضطراب، نوشخار فکری، بی انگیزکی و دلهره توسط دستگاه RTMS (تحریک مغناطیستی مغز)

تحریک مغناطیسی مغز (تحریک مغناطیسی مغز از راه جمجمه | Transcranial magnetic stimulation) که به آن تیمش می‌گویند،یک روش تحریک مغناطیسی عصبی است که بر روی نواحی کوچک و محدودی از مغز اعمال می‌ گردد. در این روش، یک مولد میدان مغناطیسی یا سیم‌پیچ، در نزدیکی سر بیمار قرار گرفته می شود. این سیم‌پیچ، از طریقِ القای الکترومغناطیسی، یک جریان الکتریکی خفیف در ناحیه زیرین خود در مغز ایجاد می‌کند. سیم‌پیچ مذکور در عین‌حال به یک دستگاه ضربان‌ساز یا محرک متصل است که جریان برق را به آن هدایت می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *